Статистика
Онлайн всього: 185 Гостей: 185 Користувачів: 0
|
19:28 Корпус Миру вітає переможців! |
![](http://school8poltava.ucoz.ru/novini/2016/2018-2019/april/viber_image_2019-04-23-18.35.12.jpg)
23 квітня 2019 р на базі центру «Вікно в Америку» ПОУНБ ім. І.П.Котляревського відбулося нагородження переможців Всеукраїнського етапу англомовного конкурсу креативного письма «Write On 2019!», який було організовано Волонтером Корпусу Миру в Україні Гаммон Ф. та педагогами ЗЗСО №8 м. Полтави.
Шестеро учнів-переможців регіонального етапу закладів №1, 3, 13, 26, 33 брали участь у Всеукраїнському етапі конкурсу, троє з них зайняло призові місця.
На урочистому нагородженні діти разом з батьками вкотре мали змогу продемонструвати високий рівень володіння англійською мовою та творче, нестандартне мислення. Присутні отримали сертифікати і подарунки, у невимушеній атмосфері провели час з носієм мови міжнародного спілкування.
Козіна Ірина, звступник директора з НВР
|
Переглядів: 269 |
Додав: jane_sweet
| Рейтинг: 5.0/4 |
|
|
| | |