Статистика
Онлайн всього: 101 Гостей: 101 Користувачів: 0
|
Переглядів:
226
|
Додав:
jane_sweet
|
Дата:
31.10.2019
|
|
![](http://school8poltava.ucoz.ru/novini/2016/2018-2019/jovten/izobrazhenie_viber_2019-10-31_10-20-00.jpg)
30 листопада 2019 року учні початкової школи Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 імені Панаса Мирного» їздили на екскурсію до екопарку в с.Ковалівка. Діти мали можливість побачити екзотичних тварин, погодувати та погладити їх. Усі повернулися додому з позитивними враженнями та гарним настроєм.
Учителі початкової школи
Переглядів:
238
|
Додав:
jane_sweet
|
Дата:
31.10.2019
|
|
30 жовтня 2019 року у Комунальному закладі «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 імені Панаса Мирного Полтавської міської ради Полтавської області» для учнів 6 - 8 класів було проведено краєзнавчий турнір «Пройдемося вулицями нашого міста». Проведений захід мав на меті ознайомлення учнів з істор
...
Читати далі »
Переглядів:
232
|
Додав:
jane_sweet
|
Дата:
31.10.2019
|
| |
|
|
| | |