Статистика
Онлайн всього: 81 Гостей: 81 Користувачів: 0
|
22:00 У екопарку в Ковалівці |
![](http://school8poltava.ucoz.ru/novini/2016/2018-2019/jovten/izobrazhenie_viber_2019-10-31_10-20-00.jpg)
30 листопада 2019 року учні початкової школи Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 імені Панаса Мирного» їздили на екскурсію до екопарку в с.Ковалівка. Діти мали можливість побачити екзотичних тварин, погодувати та погладити їх. Усі повернулися додому з позитивними враженнями та гарним настроєм.
Учителі початкової школи |
Переглядів: 238 |
Додав: jane_sweet
| Рейтинг: 5.0/2 |
|
|
| | |