![](http://school8poltava.ucoz.ru/novini/2016/2020-2021/janvar/izobrazhenie_viber_2021-01-08_14-48-31.jpg)
Напередодні Різдва, 6 січня 2021року для учнів 5-х класів Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа № 8 імені Панаса Мирного Полтавської міської ради Полтавської області» пройшов online майстер-клас «Різдвяна казка».
Різдво — одне з найдавніших і найпопулярніших календарних свят. Напередодні свята нас завжди охоплює дивне відчуття, наче має статися щось радісне та чарівне. Усюди святкова атмосфера, усі готуються до свята – прикрашають оселі, купують солодощі, готують подарунки для близьких. Змалечку Різдво – це наче казка.![](http://school8poltava.ucoz.ru/novini/2016/2020-2021/janvar/izobrazhenie_viber_2021-01-08_14-56-52.jpg)
Діти з задоволенням взяли участь у роботі. В приємній атмосфері всі з цікавістю вчилися техніці малювання картин манною крупою та проявляли свою творчу фантазію у виготовленні різних композицій.
Майстер-клас не пройшов даремно. Діти отримали нові знання, вміння і, можливо, нове захоплення або хобі.
Людмила Оріховська |