Статистика
Онлайн всього: 183 Гостей: 183 Користувачів: 0
|
![](http://school8poltava.ucoz.ru/novini/2016/2020-2021/janvar/izobrazhenie_viber_2021-01-06_12-23-04.jpg)
6 січня учні 1-4 класів ЗЗСО №8 побували на заході присвячений святу Різдво який мав назву "Святвечір перед Різдвом: традиції та колядки". Діти дізнались багато цікавого про традиції колядування наших пращурів, дізнались які були прикмети на святвечір та чого не варто робити у вечір перед Різдвом. Тепер учні знають історію винекнення колядок та як правильно колядувати. Під кінець заходу діти мали змогу вивчити дві відомі українські колядки "Добрий вечір тобі, пане господарю " та "Нова радість стала ". Тепер вони готові до правильного колядування по традиціям наших предків. Загалом захід пройшов чудово, учням все сподобалось і вони залишились задоволеними.
В умовах великих міст красива і, безумовно, весела традиція повільно зникає. Не всі батьки готові
...
Читати далі »
Переглядів:
169
|
Додав:
jane_sweet
|
Дата:
08.01.2021
|
|
Переглядів:
200
|
Додав:
jane_sweet
|
Дата:
08.01.2021
|
|
6 січня 2021 року учні 6-7 класів Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа №8 імені
...
Читати далі »
Переглядів:
172
|
Додав:
jane_sweet
|
Дата:
08.01.2021
|
| |
|
|
| | |