![](http://school8poltava.ucoz.ru/novini/2016/2018-2019/april/viber_image_2019-04-09-08.17.14.jpg) ![](http://school8poltava.ucoz.ru/novini/2016/2018-2019/april/DSC_1218.jpg)
Здоров’я – це дар. Його треба шанувати, не витрачати, а примножувати. Людина, яка не хворіє почувається впевнено, бо вона усвідомлює, що керує своїм здоровям, є його господарем. Саме тому з раннього дитинства треба формувати навички щодо ведення здорового способу життя. З цією метою 5 квітня у школі пройшов День Здоров’я.
День здоров`я в школі – це завжди веселий активний захід, який подобається всім школярам. Цього року вони не тільки брали участь у цікавому квесті, а й подихати свіжим повітрям, побігати і добре провели свій час.
Оксана Романенко, педагог-організатор |