Статистика
Онлайн всього: 187 Гостей: 187 Користувачів: 0
|
Переглядів:
350
|
Додав:
jane_sweet
|
Дата:
21.11.2016
|
|
![](http://school8poltava.ucoz.ru/novini/2016/novembre/DSCN7353.jpg)
17 листопада учні 10 і 11 класів Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 імені Панаса Мирного Полтавської міської ради Полтавської області» в рамках профорієнтації і з нагоди святкування Дня студента відвідали Полтавський коледж харчових технологій НУХТ. Викладач закладу Гузевська Ірина Іванівна ознайомила старшокласників з умовами вступу, перевагами та перспективами навчання в даному закладі, запросила на День відкритих дверей. Школярі переглянули цікаву концертну програму, побували на КВК технологів. Змагалися між собою дві команди: «Зі смаком» та «Список на відрахування». Глядачі отримали велике задоволення від проф
...
Читати далі »
Переглядів:
330
|
Додав:
jane_sweet
|
Дата:
21.11.2016
|
| |
|
|
| | |